Two Dried Leaves
Bloom
Foggy Pier
Ducks Over the Lake
Seagulls
Calm Sea

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
Alicja Sulima

Konsultacje diagnostyczne

Psychoterapia indywidualna

Opiniowanie bariatryczne

Wsparcie psychoonkologiczne

Kontakt
 

O mnie

Psycholog, psychoonkolog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie 4-tego roku szkolenia na Uniwersytecie SWPS.


W ramach codziennej pracy zajmuje się pacjentami z otyłością olbrzymią w  Szpitalu Klinicznym w Zabrzu oraz pacjentami onkologicznymi w związku z pracą w Niepublicznym Ośrodku Med-Profil w Żernicy k.Gliwic.

W Centrum terapeutycznym "Konkret" prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową.

DSC_2350.jpg
 

Wykształcenie

Uniwersytet Śląski

Wydział Pedagogiki i Psychologii

5-letnie magisterskie studia na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną i sądową

Akademia Ignatianum w Krakowie

Psychoonkologia

Roczne studia podyplomowane na kierunku psychoonkologia

Uniwersytet SWPS

Psychoterapia poznwczo-behawioralna 

4-letnie podyplomowe studia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej (w trakcie - rok 4)

 

Oferowane usługi

Psychoterapia

Indywidualne i grupowe formy wsparcia w paradymacie psychoterapii poznawczo-behawioralnej z wykorzystaniem technik ACT, terapii schematów czy mindfulness.

Psychobariatria

Wsparcie oparte na diagnostyce, psychoedukacji oraz pomocy terapeutycznej osobom chorym na otyłość. Ocena motywacji pacjentów do zabiegu i wykluczanie przeciwwskazań do wykonania operacji chirurgicznego leczenia otyłości w związku z wynikającą ze standardów leczenia - koniecznością wystawienia opinii i zgody na przeprowadzenia zabiegu.

Psychoonkologia

Pomoc terapeutyczna oraz profilaktyka  zdrowia psychicznego osób chorych na nowotwory i ich rodzin z wykorzystaniem technik terapii simontonowskiej.

Szkolenia

Skierowane dla osób z otyłością, pacjentów onkologicznych, studentów i innych, organizowane zgodnie z grafikiem na stronie www.konkret-psychoterapia.pl

 

Doświadczenie zawodowe

Moje doświadczenie zawodowe od początku kariery zawodowej związane jest z pracą z pacjentem chorującym somatycznie. Swoje umiejętności zdobywałam pracując w Wojewódzkim Szpitalu specjalistycznym w Sosnowcu oraz realizując liczne staże min. 2-letni staż w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, praktyki w Ośrodku Pomocy i Leczenia Uzależnień OPILU w Zabrzu

czy staż w Poradni Partner W Gliwicach.

Swój  warsztat rozwijam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Ukończyłam Kurs Racjonalnej Terapii Zachownaia (RTZ), I stopień szkolenia w zakresie terapii simontonowskiej oraz kursy w zakresie uzależnień behawioralnych oraz technik terapii schematów.

Obecnie pracuję jako psycholog w Szpitalu Klinicznym w Zabrzu oraz psychoonkolog w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej Med-Profil W Żernicy k. Gliwic.

Od dwóch lat w ramach praktyki psychoterapeutycznej prowadzę psychoterapię indywidualną, początkowo w Centrum Terapii Systemowej DIADA a obecnie w Zespole Gabinetów "KONKRET"

 

Cennik

realizowane w centrum psychoterapii "Konkret"

120zł

Konsultacja psychologiczna

120zł

Sesja psychoterapii

150 zł

Konsultacja psychobariatryczna 

120zł

Poradnictwo psychoonkologiczne

40-70zł

Grupowe formy wsparcia

50 zł

Wystawienie opinii/ zaświadczenia

 

Kontakt

Chorzowska 38

602654002

Dziękujemy za przesłanie!